אין קטגוריה

מהו "בית הספר של החיים"?

כיום כולם מאמינים בהשכלה. אנחנו מלמדים את ילדינו מתמטיקה. אנחנו מלמדים טייסים כיצד להנחית מטוסים ומנתחים כיצד לנתח את מוחותינו. אבל יש תחום אחד שנראה שאנחנו לא מאמינים בללמוד אותו כלל, ואנחנו פשוט נותנים לאנשים להבין אותו לבד. החיים עצמם.

שימו לב: ניתן לשנות את הגדרות הסרטון לכתוביות בעברית.

יש שתיקה מביכה כשמתחילים לשאול את השאלות הגדולות באמת. מי אנחנו צריכים שיהיה חלק מחיינו, איך לנהל מערכת יחסים, באיזו קריירה כדאי לכם לבחור, בשביל מה יש כסף, איך אנחנ ויכולים לשלוט על חרדה, מה אנחנו עושים עם רגשות אשם ובושה, איך מתמודדים עם מחלות וזקנה, איך להתמודד עם המשפחה שלנו. בתחומים האלה, אין אף אחד שיכול להדריך אותנו, ואנחנו מרגישים לכודים ללא תשובות: איך אנחנו יכולים לפעול טוב יותר כשקורה משהו שאנחנו לא מצפים לו?

"בית הספר של החיים" נוצר כדי לעזור לקוראים השונים עם הבעיות הללו. ארגון עם ראש פתוח ואידיולוגיה קפדנית שמוקדש לעזור לכם להתמודד עם הדברים החשובים שלא לימדו אתכם בבית הספר. בין אם זה מערכות יחסים, קריירה, חרדה, או רגשות, "בית הספר של החיים" נמצא כאן כדי לעזור לנו לראות הכל בזווית טובה יותר.

מוזמנים לבקר באתר הרשמי של "The School of Life" כדי לראות את התכנים באנגלית, לצפות בסרטונים ולפתח את האינטיליגנציה הרשמית שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *